KALENDÁŘ AKCÍ ZA TŘÍDU

plavání

Plavání předškoláčků je každý čtvrtek kromě 28.3.2024( před Velikonocemi). Děti je třeba dovést do 7.00, aby se stihly nasvačit a v 7.30 odjíždíme na plavání. Vracíme se na oběd. Děti potřebují s sebou malou lahvičku s pitím s uzávěrem, plavky, ručník, sprchové mýdlo, a vše ve velké igelitové tašce, aby si do ní mohly dát potom svléknuté oblečení a po plavání zase mokré věci. Nedávejte dětem batoh, ani žádné jídlo nebo dobroty. S sebou nám vždy dává kuchyň  jablíčka pro občerstvení. Na poslední 10 lekci ( 16.5.2024)jste zváni - přijeďte se podívat.

čtvrtek 07.březen - čtvrtek 16.květen

Focení na tablo

Vyfotíme děti na tablo, které následně vystavíme v pekárně na náměstí (v červnu). Oblečení zvolte dle vašeho uvážení. 

Pátek 26.duben

Focení na tablo

Kvůli velké nemocnosti dětí se budeme fotit nejen teď v pátek 26.4.2024. Určitě dofotíme všechny děti, které v pátek nepřijdou. Fotíme je sami, tak v tom není problém, jen se s vámi domluvíme na termínu kvůli oblečení. Takže, kdo jste nemocní, tak kvůli focení nespěchejte do školky. 

Pátek 26.duben

Adélčin dvoreček

Přijede za námi Adélčin dvoreček se svými zvířátky. 

Pondělí 29.duben

Společná oslava svátků a narozenin - duben

Oslavíme svátky a narozeniny našich kamarádů a spoustu zábavy.

úterý 30.duben

Pondělí 06.květen

Dopravní den

7.5. 2024 nás čeká prima akce v Děčíně- dopravní den( v dopoledních hodinách. Do oběda jsme zpět. ) Děti se aktivně zapojí do úkolů a atrakcí s dopravní tématikou, vyzkouší si své dovednosti i znalosti.

úterý 07.květen

Vezmi taťku, vezmi mamku, pojedem od hradu k zámku, aneb cesta za Bílou paní

25.5.2024 vás zveme na společnou sobotní akci v okolí naší mateřské školy, tentokrát s úkoly na téma hrad a Bílá paní. Prodej vstupenek 13.5.2024 ve třídě korálků. Vstupné za jedno dítě je 100.-( nebude hrazeno z fondu). Začátek je u MŠ Za koupalištěm...směr les u hřbitova a konec je u nádraží.

Sobota 25.květen

třídní projekt- Kamenná dáma( rozhledna Sněžník)

V letošním roce slaví naše rozhledna 160 let výročí. Při této příležitosti se zapojíme do výtvarné soutěže pořádané naším městem ve spolupráci s Klubem českých turistů. Výstava bude věnována historii rozhledny a bude v Jílovském zámku v měsíci červnu 2024.

Pondělí 27.květen - čtvrtek 30.květen

Třídní schůzka v Základní škole

28.5.2024 proběhnou třídní schůzky rodičů budoucích prvňáčků v Základní škole v Jílovém od 16.30 hodin.

úterý 28.květen

Pátek 31.květen