KALENDÁŘ AKCÍ ZA TŘÍDU

OSLAVY SVÁTKŮ A NAROZENIN

Další oslavička narozenin a svátků našich kamarádů. Tentokrát si ji užijeme v předvánočním čase. 

Pondělí 11.prosinec

Divadlo "O zlatém prasátku"

Vyrazíme na zámek Děčín, kde nás čeká pohádka "O zlatém prasátku".

"Vyjet na běžky o Štědrém dni vypadá jako dobré dobrodružství a člověku před večeří alespoň vyhládne, ale špatně namazaná skluznice a k tomu zabloudit nevěstí nic dobrého. Avšak zázraky se dějí, písně zpívají a koledy pějí..."

úterý 12.prosinec

Vánoce plné kouzel

Oslavíme vánoční období s nezapomenutelným představením plným kouzel a magie! Show nás zavede do světa kouzel, kde se vánoční zázraky stávají skutečností. Během představení budou děti zapojeni do interaktivních kouzelnických momentů, které poskytnou neopakovatelné zážitky. Představení přinese nejen zábavu, ale i kousek vánočního ducha a radosti, kterou můžeme sdílet s celou rodinou.

Středa 13.prosinec

Vánoční tvoření

PŘIJDTE S NÁMI NASÁT VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU A UŽÍT SI ODPOLEDNE, KDY SI SPOLEČNĚ SE SVÝMI DĚTMI MŮŽETE VYROBIT VÁNOČNÍ SVÍCEN. VE STŘEDU 13.12. OD 15:00 DO 16:00. POKUD CHETE, MŮŽETE PŘINÉST VÁNOČNÍ CUKROVÍ. POSLECHNEME SI SPOLEČNĚ VÁNOČNÍ KOLEDY A STRÁVÍME SPOLU PŘEDVÁNOČNÍ ČAS. PROSÍME O POTVRZENÍ ÚČASTI NEJPOZDĚJI DO 24.11., ABYCHOM MOHLI VŠE PŘIPRAVIT. MOC DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI A BUDEME SE TĚŠIT.

Středa 13.prosinec v 15:00 - 16:00

vánoční nadílka

A je to tu....už jsme se dočkali. 18.12.2023 dopoledne k nám přijde Ježíšek....a něco nám donese. 

Pondělí 18.prosinec