VŠECHNY NOVINKY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL A JEJICH TŘÍD

Pro zobrazení novinek, aktualit a reportů konkrétní třídy zvolte třídu ze seznamu

středa, 03 červenec 2024 12:28 | HVĚZDIČKY

Dopoledne s POLICIÍ

Po nedávné návštěvě u ZHS Jílové nás napadlo, že by děti mohla zajímat i důležitá práce našich jílovských policistů. Domluvili jsme proto dětem dopolední ukázku. Děti si vyzkoušely různá zařízení, udělátka a dokonce si mohly sednou do policejního vozu a spustit houkačku. Děti byly nadšené, byla to pěkná jízda!

Všechny fotky naleznete ve fotogalerii HVĚZDIČEK.

pondělí, 01 červenec 2024 18:50 | HVĚZDIČKY

Letní oslava svátků a narozenin

Čekala nás poslední oslava svátků a narozenin tohoto školního roku. Slavili jsme se všemi kamarády, kteří měli narozeniny nejen v červnu, ale i přes léto. A  jak se patří, pořádně jsme to roztočili! :)

V době prázdninového provozu je omezena kapacita docházejících dětí v MŠ Za Koupalištěm. Proto opakovaně žádáme rodiče, aby si v rámci svých možností nechali děti doma, abychom mohli zajistit docházku dětí pracujících rodičů.

DĚKUJEME

čtvrtek, 27 červen 2024 21:34 | MOTÝLCI

Červnoví oslavenci

Všechno nejlepší!smile

čtvrtek, 27 červen 2024 21:23 | MOTÝLCI

Konec školního roku

Milí rodiče,

školní rok utekl jako voda a tak bychom vám rády poděkovaly za spolupráci, ochotu a laskavost, kterou jste nám projevili nejen v případě potřeby pro školní akce.

Mějte se moc krásně a užijte si prázdniny!

V+S+K

čtvrtek, 27 červen 2024 09:13 | NOVINKY

Srdečné rozloučení

Vážení rodiče,

chtěla jsem vám všem, těm stávajícím, i těm, s kterými jsem se potkávala dříve / ono už je hodně let/ poděkovat. Poděkovat za spolupráci a za děti. Není třeba psát víc, znáte mě.

Díky dětem jsem prožila nádherný pracovní život. On pro mě nebyl jen pracovním.

Přeji vám všem hodně zdraví, klid a hodné děti, hodně pohody a užívejte si každý den.

Ještě jednou poděkuji touto cestou také všem svým kolegyním, učitelkám, kuchařkám, uklízečkám, asistentkám, hospodářce , účetní i školníkovi.

Přeji nové p. ředitelce hodně štěstí a ať se jí práce daří.

Díky – bavilo mě to a bylo to fajn.

Helena Říhová

středa, 26 červen 2024 12:47 | SLUNÍČKA

Oslava za červen, červenec a srpen

Slavili jsme na vzduchu s hudbou a zdravou hostinou. Všem dětem, které slaví své narozeniny a svátky v červnu, červenci a srpnu přejeme všechno nejlepší.

středa, 26 červen 2024 10:30 | KOSTIČKY

ZELENOFIALOVÝ DEN

Záplava dětí ve fialových a zelených tričkách byla úžasná. Děti byly nadšené, veselé a hravé. Zelenofialový den byl krásnou a veselou tečkou na konci školního roku.

Fotografie najdete ve fotogalerii.

Společně jsme si užili poslední oslavu v tomto školním roce. Počasí nám přálo a tak jsme mohli být venku, kde jsme popřáli oslavencům, zatančili si a udělali si hostinu.