Projekt - Staré pověsti české

V průběhu týdne si budeme číst pověsti o naší zemi od autorky Martiny Drijverové, které jsou psány řečí dětem blízkou a snáze pochopitelnou. Děti se tak nenásilnou formou seznámí s našimi dějinami již v raném věku.

Pondělí 05.červen - pátek 09.červen

Výlet do Tisé

Vybíráme 25,-Kč

Nejprve se ve školce nasvačíme abychom nabrali sílu. Vezmeme si batůžky, ve kterých budou mít děti z domova pití v uzavíratelné lahvičce. Paní kuchařky nám přibalí oběd a vypravíme se do skal v Tisé hromadnou dopravou s přestupem v Libouchci.

Podrobnější informace na třídní nástěnce.

čtvrtek 08.červen

Návštěva Hasičů v Jílovém

Navštívíme jednotku sboru dobrovolných hasičů v Jílovém. Co vše uvidíme? Počkáme si a uvidíme.

Pátek 09.červen

Společná oslava

Tentokrát bude oslavenců více, protože oslavíme i s dětmi, které mají svátek či narozeniny v měsíci  červenci a v srpnu.

Červnové oslavy

I v červnu budeme slavit nejen s dětmi, které budou mít svátek nebo narozeniny, ale budeme slavit i s dětmi, které by měly slavit o prázdninách.

úterý 13.červen

Společná oslava narozenin a svátků

O trochu dříve oslavíme letos narozeniny a svátky oslavenců za měsíce červen, červenec a srpen.

Prázdninové loučení

Než se naše cesty na chvilku rozdělí a děti se vydají na prázdninové cesty se spoustou nových zážitků, užijeme si společně, ještě v plném počtu, náš poslední den. Den plný pohody, her a zábavy. A nakonec se vypravíme na nanuka :)

Pátek 16.červen