Zimní olympiáda

V týdnu od 6.2.-10.2.2023 se z nás stanou aktivní sportovci a zúčastníme se naší třídní zimní olympiády. Vyzkoušíme si některé zimní sporty. Pokud nám bude počasí přát, tak co nejvíce sportování venku na sněhu, pokud ne nevadí, poradíme si ....

Pondělí 06.únor - pátek 10.únor

Pět smyslů aneb naše zdraví

V tomto bloku o zdraví se dozvíme mnoho zajímavého. Vyzkoušeli jsme si, že sporování je nejen zábavné, ale hlavně zdravé. Budeme hledat v encyklopediích a knihách zajímavosti o svém těle, o pěti smyslech a povíme si, jaké to je když někdo nemá to štěstí a má nějaký hendikep. Vše si také vyzkoušíme pomocí her.

Pondělí 13.únor - pátek 17.únor

Návštěva knihovny

K tématu tělo a zdraví se nám knihovna náramně hodí. Po sportování relaxace s knihou je báječná. V knihovně se toho hodně dozvíme, nejen o relaxaci. Nějakou pěknou knihu si půjčíme i do školky.

Pátek 17.únor

Pečení masopustních koláčků

Masopust je období veselí, legrace i hostin, kdy se jí hodně maso, jitrnice, koblížky…ale my ve školce si společně připravíme masopustní koláčky, na které se moc těšíme. Vyrobíme si masky, budeme tancovat, zpívat, hodovat a těšit se na závěrečný karneval.

čtvrtek 23.únor

Masopustní karneval

V únoru proběhne ve třídách naší školky masopustní karneval.

Masopustní karneval

Celý týden se připravujeme a těšíme a je to tu....Rej masek a kostýmů, zábavné dopoledne plné hudby, her a radosti, a společně si to užijeme.

Karneval

Tento den si společně užijeme radostného veselí v maskách, které si děti přinesou z domova. Vaší fantazii se meze nekladou. Už teď se moc těšíme.

Oslavy svátků a narozenin

V únoru proběhnou stejně jako každý měsíc narozeninové oslavy.

Pondělí 27.únor

Společná únorová oslava svátků a narozenin

27.2.2023 v pondělí proběhne společná únorová oslava s našimi kamarády oslavenci, se spoustou her a zábavy.

Pondělí 27.únor

Závěrečné plavání

Úžasný den, kdy se můžete podívat na vaše šikovné „plaváčky“ přímo v plaveckém areálu v Děčíně. Podrobné informace na třídní nástěnce.

úterý 28.únor