KALENDÁŘ AKCÍ ZA TŘÍDU

Adventní zvyky a tradice

Během celého adventu si budeme s dětmi připomínat tradice a zvyky, které se udržovaly dříve a některé i dnes. Zkusíme si společně uplést a nazdobit vánoční věnec, pouštět lodičky po vodě, přivoníme ke jmelí, budeme krájet jablíčka, loupat oříšky nebo házet střevíčkem.

Pondělí 04.prosinec - pátek 22.prosinec

Oslava svátků a narozenin

Poslední oslavu v roce 2023 si užijeme jako vždy, s dobrým a zdravým občerstvením, s tancem a hudbou.

Pondělí 11.prosinec

Vánoční fotografování dětí

Milí rodiče, na tento den dejte, prosím, dětem barevně výraznější oblečení ( zelené, červené aj..)

Pondělí 11.prosinec

Vánoce plné kouzel - vánoční kouzelnická show

Do školky přijede show plná vánočních kouzel. Peníze vybíráme zpětně. Informace bude po skončení show na nástěnce v šatně.

Středa 13.prosinec

Vánoční tvoření

PŘIJDTE S NÁMI NASÁT VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU A UŽÍT SI ODPOLEDNE, KDY SI SPOLEČNĚ SE SVÝMI DĚTMI MŮŽETE VYROBIT VÁNOČNÍ SVÍCEN. VE STŘEDU 13.12. OD 15:00 DO 16:00. POKUD CHETE, MŮŽETE PŘINÉST VÁNOČNÍ CUKROVÍ. POSLECHNEME SI SPOLEČNĚ VÁNOČNÍ KOLEDY A STRÁVÍME SPOLU PŘEDVÁNOČNÍ ČAS. PROSÍME O POTVRZENÍ ÚČASTI NEJPOZDĚJI DO 24.11., ABYCHOM MOHLI VŠE PŘIPRAVIT. MOC DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI A BUDEME SE TĚŠIT.

Středa 13.prosinec v 15:00 - 16:00

Vánoční posezení s rodiči

Milí rodiče, zveme Vás od 15 hodin do naší třídy Sluníček. Těšíme se na naše společné setkání s vánoční atmosférou. Čeká nás společné zpívání koled, vánoční tvoření a chvilka zastavení se a rozjímání.

Pátek 15.prosinec

vánoční nadílka

A je to tu....už jsme se dočkali. 18.12.2023 dopoledne k nám přijde Ježíšek....a něco nám donese. 

Pondělí 18.prosinec

Vánoční nadílka ve školce

Ozdobíme si vánoční stromeček a budeme čekat až zazvoní zvoneček....ve školce se nadělují dárečky.

Pondělí 18.prosinec

Vánoční nadílka

Blíží se Vánoce, den, na který se všichni moc těšíme. Den plný radosti, očekávání a splněných přání. Povídáme si o vánočních zvycích a tradicích a netrpělivě čekáme na příchod Ježíška, který určitě zavítá i k nám do školky. A jak už to tak bývá, i my ve školce dodržujeme tradice a tak si připravíme na oběd krásnou štědrodenní tabuli. Na talířky nachystáme cukroví, zapneme světýlka, rozsvítíme vánoční stromeček a užijeme si vánoční hodování.smile

Pondělí 18.prosinec