plavání

Plavání předškoláčků je každý čtvrtek kromě 28.3.2024( před Velikonocemi). Děti je třeba dovést do 7.00, aby se stihly nasvačit a v 7.30 odjíždíme na plavání. Vracíme se na oběd. Děti potřebují s sebou malou lahvičku s pitím s uzávěrem, plavky, ručník, sprchové mýdlo, a vše ve velké igelitové tašce, aby si do ní mohly dát potom svléknuté oblečení a po plavání zase mokré věci. Nedávejte dětem batoh, ani žádné jídlo nebo dobroty. S sebou nám vždy dává kuchyň  jablíčka pro občerstvení. Na poslední 10 lekci ( 16.5.2024)jste zváni - přijeďte se podívat.

čtvrtek 07.březen - čtvrtek 16.květen

Dopravní den

7.5. 2024 nás čeká prima akce v Děčíně- dopravní den( v dopoledních hodinách. Do oběda jsme zpět. ) Děti se aktivně zapojí do úkolů a atrakcí s dopravní tématikou, vyzkouší si své dovednosti i znalosti.

úterý 07.květen