třídní projekt- Kamenná dáma( rozhledna Sněžník)

V letošním roce slaví naše rozhledna 160 let výročí. Při této příležitosti se zapojíme do výtvarné soutěže pořádané naším městem ve spolupráci s Klubem českých turistů. Výstava bude věnována historii rozhledny a bude v Jílovském zámku v měsíci červnu 2024.

Pondělí 27.květen - čtvrtek 30.květen

Pátek 31.květen

Bublinková schouw

5.6.2024 je pro děti připravena  - bublinková schouw k jejich svátku dne dětí. Akce proběhne v MŠ průběžná v dopoledních hodinách kam se s dětmi přesuneme. cena 170.- kč.

Středa 05.červen

Rozloučení s předškoláky

Užijeme si dopoledne plné zábavy, hudby, her a také nás čeká pasování dětí (odcházejících do školy) na školáky.

Děti mohou přijít v kostýmu.

Pondělí 17.červen

Třídní výlet

19.6.2024 pojedeme v dopoledních hodinách  na výlet do mýdlárny v Růžové. Spojíme ho s výšlapem na ,,rozhlednu" Růženku.

Středa 19.červen

Poslední společná oslava svátků a narozenin

Poslední společná oslava svátků a narozenin v měsíci červnu proběhne 25.6.2024( úterý). Slavit budeme s oslavenci červnovými, ale i s červencovými i srpnovými.

úterý 25.červen