Pečeme perníky

Perníky budou jak na chuť, tak na ozdobu, také ale jako překvapení v dárku.

Středa 01.prosinec - pátek 10.prosinec

Adventní kalendář

V měsíci prosinci nás čeká každý den otevření jednoho políčka adventního kalendáře. Najdeme v něm poučení o vánočních tradicích, ale i něco malého sladkého na zub.

Středa 01.prosinec - středa 22.prosinec

Vůně Vánoc aneb pečeme cukroví

S obdobím adventu a blížících se Vánoc se pustíme do pečení cukroví a perníčků. Budeme si užívat předvánoční atmosféru všemi smysly a naším pečením provoníme celou mateřskou školu.

Pondělí 06.prosinec - pátek 10.prosinec

Pečení vánočního cukroví

Třídu Korálků provoní vánoční vůně slaďoučkého cukroví. Užijeme si při pečení společnou předvánoční atmosféru a pohodu.

Pondělí 06.prosinec - pátek 10.prosinec

Vánoční zvyky a tradice

Seznámíme se s vánočními zvyky a tradicemi ,které si zároveň vyzkoušíme. Slavnostně si vyzdobíme třídu a u ozdobeného stromečku zazpíváme vánoční koledy.

Pondělí 13.prosinec - pátek 17.prosinec

Vánoce v lese

Nezapomeneme ani na zvířátka. Z domova si děti přinesou zbylé pečivo, zeleninu…..a společně tyto dobroty odneseme do lesa na „zvířecí hostinu".

Pondělí 13.prosinec - pátek 17.prosinec