pondělí, 17 červen 2024 01:08

Pasování a rozloučení s předškoláky

Vydařené dopoledne, plné soutěží a zábavy k příležitosti pasování na školáky! Loučení se školkou bylo velkolepou akcí, kterou si děti náležitě užily, jak můžete sledovat z fotografií. Děti měly za úkol nejprve poskládat "tajnou" zprávu z poztrácených písmen - každý nalezl jedno písmeno a společnými silami poté děti přilepily. Dále nás čekaly zábavné soutěže - chůze po kamenech, přenášení vajíčka, hod šiškou či kroužky na cíl, slalom na koloběžce, plazení pod překážkou, přeskok a tunel. Po sportování jsme měli možnost se občerstvit - nechyběly "rychlé špunty", ovoce a i sladké pohlazení. Závěrem došlo na samotné pasování a předání pamětních listů a knížek předškolákům. Aby to nebylo nikomu líto, pasovali jsme i Vítka nikoliv na školáka, nýbrž na předškoláka! Další fotografie najdete ve fotogalerii.

Přejeme vám noho úspěchů na vaší cestě do školy!!!

Přečtěno: 58 x