úterý, 21 listopad 2023 12:18

Psaní skoro vánoční

Vážení rodiče,

slíbila jsem Vás informovat o výsledcích Ankety, která zjišťovala, zda MŠ provede změnu v systému vybírání financí na různé akce školy – teda ANO. Převážná část z Vás tuto změnu chce, takže v lednu, na třídních schůzkách dostanete od učitelek informace k této záležitosti. 

Blíží se vánoční čas a my se jako vždycky s dětmi začínáme připravovat. Letos Vás čeká vánoční posezení, hraní, besídky, workshopy, je úplně jedno jak akci nazveme v každé třídě jinak. Ve všech však doufám bude příjemná atmosféra a společně s dětmi si to náramně užijeme. My se už těšíme.

Využívám tohoto prostoru k vyjádření přání. První směřuje k tomu, abychom si užili všichni vánoční svátky v klidu a pohodě.

Druhé směřuje do Nového roku, roku 2024. Přeji nám všem, aby byl podstatně klidnějším, ať se znovu naučíme radovat se z věcí, které jsou pro radost. Přeji nám všem, co nejméně negativních věcí a když už okolo nás v hojné míře jsou, nepouštějme si je tolik na sebe.

Hodně zdraví, štěstí a úsměv na chvíli každý den. Mějte se hezky.

 

Helena Říhová, ředitelka školy

 

Přečtěno: 296 x