Keramické tvoření

Tentokrát na téma vánočních motivů. Půjdeme do keramické dílny místní Základní školy, kde se seznámíme nejen s novým prostředím a keramickou hlínou. Vyrobíme si malý dárek pro rodiče.

čtvrtek 01.prosinec

Mikulášská nadílka

Do školky se na děti přijde podívat vzácná návštěva - Mikuláš, anděl i hodný čertík s nadílkou pro naše nejmenší.

Pondělí 05.prosinec

Vánoční setkání, divadlo

Do MŠ přijede divadelní představení s vánočním tématem a vykouzlí tak vánoční náladu. Cena 65 kč.

Pondělí 12.prosinec

SPOLEČNÁ OSLAVA SVÁTKŮ A NAROZENIN

Ani v prosinci nezapomínáme na naše oslavence. Čeká nás gratulace, tanec, hry i skvělá zdravá hostina.

Středa 14.prosinec

Vánoční posezení ve školce

Srdečně Vás zveme na společně strávený vánoční čas ve školce. Těšíme se na Vás i Vaše děti. Čas vánoční je krásným obdobím setkávání, pohody, vyrábění, zpívání a té nejkrásnější vánoční atmosféry, kterou si všichni dohromady vykouzlíme. Začínáme v 15 hodin ve třídě Bublinky. Bližší informace budou upřesněny na nástěnce v šatně.

čtvrtek 15.prosinec