Pondělí 03.leden - pondělí 31.leden

Pondělí 03.leden - pátek 28.leden

Posezení u čaje

Děti přinesou z domova svůj oblíbený čaj. My si je postupně uvaříme, ochutnáme a vyženeme bacily, které na nás doráží.

Tam, kde bydlí tučňáci

Je tam pořád bílo a bydlí tam lední medvědi. Kam se asi vypravíme?

Modrobílý den

Do školky, která bude zahalena v bílé, přijdeme v tomto týdnu jeden den v modrobílém oblečení. Sněhových závějí využijeme ke koulovačce i dalším zimním hrátkám.

Cesta na severní pól

V tomto týdnu se přeneseme na severní pól a budeme zkoumat tamní život Eskymáků i zvířátek …budeme si na ně i hrát.

Pondělí 24.leden - pátek 28.leden

Den tučňáků

Abychom si více přiblížili život tučňáků v oblasti Antarktidy, na jeden den se tučňáky staneme. Černobílé oblečení je nutností. Naše školka se promění ve školku malých tučňáčků a my si to náležitě užijeme.

Pondělí 24.leden - pátek 28.leden

Třídní schůzka zákonných zástupců

Úterý 25.1. od 15 hodin ve třídě KOSTIČKY.

Obsahem schůzky budou  informace o prospívání vašich dětí v MŠ, plánované akce ve druhém pololetí a další důležité informace.

úterý 25.leden

Vážené rodiče,

v úterý 25.1.  Vás zveme od 15 hodin na třídní schůzky. Obsahem schůzky budou  adaptace dětí, individuální konzultace, plánované akce ve druhém pololetí, zápis do ZŠ a další.

Žádáme vás, abyste do třídy vstupovali pouze s nasazenými respirátory.

Děkujeme vám za vstřícnost a pochopení.

Vlaďka a Markéta

úterý 25.leden

Vážení rodiče, dne 27.1.2022 vás zveme na třídní schůzky.
Konat se budou od 15:00 ve třídě KORÁLKŮ.

Vážení rodiče, dne 27.1.2022 vás zveme na třídní schůzky.
Konat se budou od 15:00 ve třídě HVĚZDIČEK.

Vážení rodiče, dne 27.1.2022 vás zveme na třídní schůzky.
Konat se budou od 15:00 ve třídě SLUNÍČEK.

Pomáháme nakrmit zvířata

Pomůžeme zvířátkům v zimě a přineseme pro ně do školky dobroty. Společně se vydáme po zvířecích stopách a jídlo odneseme ke krmelci. Nezapomeneme ani na ptáčky s ptačím zobáním.

Papírová ryba

Rybu vyrobíme na krmení ledních medvědů a lachtanů. Ty poznáme na pólech, až se tam vypravíme.

Pomáháme zvířátkům

Někomu přináší zima a sníh mnoho radosti, jiným zase starosti. My Motýlci to víme, a protože nemyslíme jen na sebe, umíme si představit, jak musí některá zvířátka v zimě strádat. Ptáčkům na zahradě sypeme do krmítka pravidelně, teď je na čase vydat se do lesa pomoci i větším zvířátkům.

Pondělí 14.únor - pátek 18.únor