Adventní kalendář

Blíží se adventní čas a my si ho zkrátíme výrobou kalendáře. Společně si jej vyrobíme, vyzdobíme a budeme se otvíráním těšit na přicházející vánoční čas.

Pondělí 28.listopad - pátek 02.prosinec

Společná oslava svátků a narozenin

v úterý 29.listopadu oslavíme společně narozeniny a svátky našich kamarádů, hrami, zpěvem i pohybem...

Pondělí 28.listopad

Oslava v KOSTIČKÁCH

V úterý 29.11. budeme opět oslavovat. Tentokráte to bude narozeninová oslava pro Kristýnku, Viktorku a Jáchymka.

úterý 29.listopad

úterý 29.listopad v 7:15

Zdobení vánočních perníčků a chaloupky

Tento den nás čeká to nejkrásnější a nejsladší zdobení. Mňam to bude dobrota!

Středa 30.listopad

Listopadová oslava

V tento den popřejeme dětem, co slavili narozeniny a svátek v listopadu embarassed

čtvrtek 01.prosinec

Adventní kalendář

V rámci třídního projektu budeme plnit úkoly z našeho kouzelného adventního kalendáře.

čtvrtek 01.prosinec - pátek 23.prosinec

Keramické tvoření

Tentokrát na téma vánočních motivů. Půjdeme do keramické dílny místní Základní školy, kde se seznámíme nejen s novým prostředím a keramickou hlínou. Vyrobíme si malý dárek pro rodiče.

čtvrtek 01.prosinec

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Papírový adventní kalendář v podobě zasněženého městečka nám každý den odhalí svá tajemství v podobě předvánočních úkolů, jejichž plnění si společně užijeme. Každým splněným úkolem se přiblížíme k těm nejkrásnějším chvílím u stromečku, při rozbalování dárečků.

čtvrtek 01.prosinec - čtvrtek 22.prosinec

Zdobení vánočního stromečku

V tomto krásném adventním čase si společně s dětmi nazdobíme vánoční stromeček, pustíme vánoční koledy a budeme se těšit na to, co nás čeká.

Vánoční koncert

V pátek 2.12.2022 se v dopoledních hodinách uskuteční pro děti v naší školce vánoční koncert.

Pátek 02.prosinec

Divadlo - "Vánoční koncert"

V naší MŠ nás navštíví divadlo Matýsek se svým představením "Vánoční koncert".

VOŇAVÉ PEČENÍ

K předvánočním radostem patří neodmyslitelně pečení. My si ho dopřejeme společně ve školce. Užijeme si voňavého těsta, válení, vykrajování……….Pečení našeho společného díla přenecháme našim šikovným kuchtičkám, ale o voňavý výsledek se náležitě postaráme.

Výroba vánočních dárků

V týdnu od 5.12. se pustíme do výroby dárečků pro naše blízké.

Pondělí 05.prosinec - pátek 09.prosinec

Mikulášská nadílka

Do školky se na děti přijde podívat vzácná návštěva - Mikuláš, anděl i hodný čertík s nadílkou pro naše nejmenší.

Pondělí 05.prosinec

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Společně si užijeme vyčkávání a těšení se na návštěvu Mikuláše, anděla a možná i čertíka. Básničky a písničky umíme, hodní jsme, tak se není čeho bát.

Pondělí 05.prosinec

ZDOBENÍ STROMEČKU

Za zvuku libých koled, mihotavých světýlek svíček a plni očekávání si ozdobíme náš „pastelkový“ stromeček a tím budeme o krůček blíže k vytouženému rozbalování dárečků.

úterý 06.prosinec