pondělí, 29 srpen 2022 19:11

Vítáme vás v novém školním roce! Doporučený

Vážení a milí rodiče,

Upřímně Vás vítám na začátku nového školního roku alespoň prostřednictvím našich stránek. Těšíme se na děti, těšíme na spolupráci s Vámi, těšíme se, že si další školní rok opět užijeme.

Naše první setkání bude na třídních schůzkách, které se budou konat v obou budovách školky dne: 6.9.2022 – úterý, od 15 hodin, ve všech třídách.

Seznámíte se se svými p. učitelkami, které Vám řeknou, jak školka funguje, ale zejména, jak bude fungovat třída, kam bude Vaše dítě docházet. Můžete se ptát na všechno, co Vás zajímá.

Pokud tato schůzka proběhne ve stejném přátelském duchu, jako byla ta v červnu, s novými rodiči, tak to bude fajn. Pojďme si povídat, pojďme se poslouchat. Kdykoli budete v průběhu školního roku něco potřebovat, přijďte. Lepší přece rovnou k nám, než k někomu, kdo slyšel, že….

Přeji Vašim dětem, Vám i nám hezký školní rok. Věřte, že celý personál mateřské školy se na něj těší.

Helena Říhová, ředitelka školy

Přečtěno: 120 x