pátek, 18 únor 2022 18:07

Co nás čeká a už nemine? Doporučený

Milí rodiče,

Máme před sebou po dvou letech obnovenou akci – Vítání jara aneb Vynášení Morany. Informaci k této akci budou včas zveřejněny, pokud budete třeba doma, přijďte se na nás podívat, jak hodíme do potoka Moranu a s ní snad už všechno, co nás trápí.

Máme před sebou setkání s Vámi – naplánováno je jarní posezení s rodiči – uvítáme vás ve školkách, ve třídách, kam děti docházejí a ukážeme vám něco z toho, co se ve školce děje. Co se děti naučily, jak si hrajeme. Splníme to, co jsme vám, dětem i sobě slíbili před koncem roku.

Máme před sebou Zápis do školky na další školní rok. Hodně nových rodičů už volá a ptá se. K tomu jen ve zkratce tato informace. Letošní zápis proběhne už klasicky. Takže přijdete k nám, můžete i s dětmi, protože v době zápisu bude i Den otevřených dveří. Prohlédnete si třídy, děti si mohou pohrát. Pro ty, kteří preferují elektronickou formu zápisu, tu ponechám. Bude ale potřeba dodržet termíny a čas předání potřebných dokumentů. O termínech, časech a vše podrobněji se dozvíte z našich stránek přibližně v dubnu. Na všechny nové děti se těšíme.

Máme před sebou novou akci celé školky. Nahrazuje naše Elce pelce v divadle, protože si chceme s dětmi i vámi užívat bez limitů. Akce má zatím pracovní název Elce pelce – pohádkový les ve školce. Proběhne první červnovou sobotu – pokud počasí dovolí – děti i vás bude čekat cesta od jedné školky ke druhé se spoustou stanovišť, plnění různých úkolů a nádherných pohádkových bytostí. Já například budu za čarodějnici, protože to už moc kostýmu a maskování nepotřebuje /?/.

Akce bude pro děti, které dochází do školky, ale můžete vzít samozřejmě i jejich sourozence, těžko byste asi doma vysvětlovali, že jedno dítě může úkoly plnit a druhé ne, zejména, když na konci bude čekat odměna. Všechny podrobnosti se dozvíte včas, budeme vybírat startovné, děti budou řádně přihlášeny, odměny je neminou vy rodičové se pak už musíte odměnit sami, někde jak uznáte za vhodné. Takže školkové děti a jejich sourozenci ANO.  Na tohle se těšíme moc. Bude to nové pro všechny. Držte palce, ať se to povede a ať si to děti, vy i my užijeme přesně tak, jako to bývalo v divadle. Pokud bude potřeba, požádáme vás včas o pomoc, protože víme, že pomůžete.

Máme před sebou ……………………. a už psát nebudu. Tohle byly ty nejdůležitější věci, ostatní, neméně důležité máte na našich stránkách, nebo se dozvídáte přímo od nás. To je pořád nejlepší komunikace.

Mějte se hezky a brzy na viděnou.

Helena Říhová, ředitelka školy

Přečtěno: 285 x