úterý, 28 únor 2023 10:08

Uzavření MŠ Doporučený

Vážení rodiče,

v krátké době přináším další informaci o plánech MŠ.

V letošním létě bude v budově Za koupalištěm probíhat rozsáhlá rekonstrukce kuchyně.

Protože se jedná o velmi velkou akci, která, aby byla zdárně dokončena k zahájení nového školního roku, musí být zahájena už 19.6.2023.

Co to pro Vás a nás znamená.

Na posledních 14 dnů v červnu – 19. – 30.6.2023 Vás všechny moc prosím o spolupráci. Kdo si můžete ponechat děti v tomto období doma / matky na mateřských nebo rodičovských dovolených, nezaměstnaní apod. /, udělejte to. Jedná se teď o děti z obou školek, protože potřebujeme umístit nutně ty, které to potřebují. Víme, že je Vás řada, které tuto možnost máte, prosíme tedy teď, abyste nám pomohli.

Pro ty z Vás, kteří pracují a MŠ potřebují jsme samozřejmě připraveni umístit děti do MŠ v Průběžné.

Děti z budovy Za koupalištěm necháme spolu v jedné třídě, nebudu je rozdělovat.

Tím bychom vyřešili první věc.

Druhá, s kterou Vás seznámím ve velkém předstihu je umístění dětí o prázdninách. Budeme stejně, jako roky předcházející postupně uzavírat budovy, letos pouze administrativně, protože celé prázdniny budou děti v Průběžné. / Stejná situace byla v roce, kdy se zateplovala budova v Průběžné a celé prázdniny byly děti Za koupalištěm/.

Plánované uzavření budov: 3. – 28.7.2023 budova v Průběžné

31.7. – 25.8.2023 budova Za koupalištěm.

Co to znamená prakticky. Na dobu / administrativního /uzavření budovy v Průběžné budou z této budovy docházet pouze děti, jejichž rodiče je včas přihlásí a nemají možnost čerpání dovolené v tomto období.

Děti z budovy Za koupalištěm mohou docházet do Průběžné, samozřejmě se také předem přihlásí u učitelek ve třídě.

Na dobu uzavření MŠ Za koupalištěm jsou doma děti z této budovy, umístíme jen ty potřebné a děti z Průběžné se normálně k docházce vrací, pokud nemohou zůstat doma.

Pokud potřebujete více vysvětlit, obraťte se na svoje učitelky ve třídě.

Tak, jako jsem udělala v létě, kdy byla zateplována budova v Průběžné, tak i letos, protože situace je výjimečná, těm rodičům, kteří svoje děti o prázdninách neumístí, nebudeme účtovat školkovné.

Vím, že je to situace pro někoho možná náročná, ale my jinak opravovat nemůžeme a tato akce si vyžaduje opravdu čas. Všichni víte, že školka nezavírá, kromě týdne v závěru roku a je Vám všem k dispozici, ať jsou podzimní, jarní aj. prázdniny, i jiné dny volna.

Výsledkem bude další vylepšení prostor MŠ. Ještě chci zmínit, že samotná akce stojí nemalé finanční prostředky a my jsme moc rádi, že je máme a akci můžeme realizovat. Je to akce do budoucnosti.

25.8.2023 se počítá s tím, že obě budovy se vrací ke svému provozu .

Bližší informace získáte včas ve svých třídách.

Obě budovy školky v Jílovém neustále upravujeme, opravujeme, modernizujeme a vylepšujeme tak, aby prostředí bylo pro děti hezké, funkční a aby se v něm cítily dobře.

Tuto informaci Vám podávám ve velkém předstihu, abyste o ní věděli včas.

Věřím, že celou situaci zvládneme, přes léto umístíme všechny děti, které budete potřebovat umístit . Děkuji Vám předem za pomoc a vstřícnost.

Helena Říhová

Přečtěno: 108 x