KORÁLKY

PLAŠMYŠKA - Kateřina Kubalová  Seznámíme se s myšákem , který se bojí úplně všeho, na co si vzpomenete. Bojí se tak moc, že raději sedí doma. Všichni mu říkají Plašmyška a mají z něho legraci. Ze všech stran slyší ,,Musíš najít odvahu! A tak se vydá na dobrodružnou výpravu.

LIŠKA ŠIŠKA U DOKTORA- Iva Gecková  Malou Adélku rozbolela hlavička, dostala rýmu, špatně se jí dýchalo. Bolely jí nožičky a ručičky. A tak musela k paní doktorce. Vzala si s sebou svou oblíbenou hračku lišku Šišku. Ale co se nestalo ?Adélka byla tak unavená, že jí nechala v čekárně. V tu chvíli Liška Šiška zažívá noční dobrodružství.

LIŠKA ŠIŠKA VE ŠKOLCE- Iva Gecková  Znáte malou Adélku, která tak ráda chodí do školky a pomáhá paní učitelce uklízet hračky? Adélka má svou oblíbenou a to plyšovou lišku Šišku tu si občas bere do školky s sebou. Jednoho dne jí ale ve školce zapomene.

SKŘÍTKOVÉ Z KAMENNĚ HŮRKY - Irena Kaftanová Příběhy skřítka Rybízka a Šťovíčka nás zavedly do Kamenné Hůrky a k jejich přátelům)

O JEŽKOVI, KTERÝ SE ZTRATIL - Bohumil Matějovský Příběhy ježka Bodlinky, který se ztratil a na své cestě potkal kamarády zajíce Jetelíka a veverku Danušku, se kterými prožil nová dobrodružství.

BYLO JEDNOU JEDNO LOUTKOVÉ DIVADLO - Eduard Petiška Co dělají loutky z loutkového divadla, když s nimi právě nikdo pohádku nehraje? Hrají si svou pohádku sami.

POHÁDKY Z VĚTRNÉ HORY- Daniela Fisherová  Kdesi uprostřed světa je malá Větrná Lhota. A tam žijí dva bratříčci větříčci a ti zažívají větrná dobrodružství.

O LETADÉLKU KÁNĚTI - Bohumil Říha  Veselé příhody pekelských dětí a jejich psa s malým letadlem.

PASTELKOVÉ POHÁDKY - EVA BEŠŤÁKOVÁ  Svět je plný pestrých květin, stromů, věcí i hraček. Podívejte se, děti, jak jsou jejich barvy hezké! Pomůžete je vrátit tam, kde chybí, a hlavně smutnému drakovi, kterému je vzal déšť? Stačí vám k tomu deset pastelek a pohádka o každé z nich. Kniha je plná pohádkových příběhů o drakovi.

Přečtěno: 377 x Naposledy změněno pátek, 25 listopad 2022 06:39